Blogotok w Centrum Kongresowym

29 kwietnia 2017

Blogotok w Centrum Kongresowym

22 kwietnia odbyła się w Kielcach jedna z największych w południowej Polsce konferencji dla blogerów i vlogerów. Wzięło w niej udział prawie 150 osób z całej Polski.

Wydarzenie miało miejsce w Centrum Kongresowym Targów Kielce, a tegoroczna edycja była już szóstą. Blogerzy mieli do dyspozycji sale Beta, Gamma, Delta oraz Teta, w których urządzona była sala prelekcji, strefa relaksu i miejsce dla partnerów oraz sala Sigma na warsztaty.

Tematyką spotkania był warsztat pracy. Prelegenci zgodnie podkreślali, że blogerzy powinni się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Wśród osób występujących znaleźli się twórcy reprezentujący tematykę kulinarną, technologiczną i parentingową.

Oprócz samych blogerów na wydarzeniu obecni byli przedstawiciele marek, które wspierają blogerów w codziennej pracy. Można się było od nich dowiedzieć o tym, jak skutecznie używać email marketingu, afiliacji czy też poznać tajniki zdobywania większej ilości zleceń od klientów.

Blogotok w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbył się po raz pierwszy. Poprzednie edycje miały miejsce w Kieleckim Parku technologicznym. Organizatorzy podkreślają, że współpraca z Targami Kielce była na najwyższym poziomie i na kolejną edycję wrócą w to samo miejsce. Wśród gości wydarzenia znaleźli się przedstawiciele marek, branży marketingowej oraz lokalni politycy.

Oprócz prelekcji i warsztatów na uczestników czekał poczęstunek przygotowany przez kieleckie restauracje - Kilo Mąki, Smak na Tak, Sushiya, Fundację Świętokrzyskich Szefów Kuchni i Kucharzy oraz gospodarstwo sadownicze J@busko.

Organizatorem wydarzenia było Fajne Studio Kreatywne, a partnerami oprócz wspomnianych Targów Kielce byli także Kupon.pl, hotel Ibis Kielce oraz TradeTracker.