Kwiecień pod znakiem blogerów

7 kwietnia 2017

Kwiecień pod znakiem blogerów

22 kwietnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkają się blogerzy i vlogerzy z całej Polski. Podczas szóstej już edycji Blogotoku będą zdobywać wiedzę, wymieniać doświadczenia i przede wszystkim poznawać się nawzajem.

 

Blogotok - cykliczne spotkania blogerów i vlogerów organizowane są w Kielcach już po raz szósty. Każda edycja wydarzenia skupiona jest wokół konkretnej tematyki. Do tej pory uczestnicy mogli rozwinąć swoje umiejętności pod kątem bloga jako marki, obecności w social media czy też kierunków dalszego rozwoju. Wśród prelegentów dotychczasowych edycji znaleźli się topowi, polscy blogerzy. Wśród nich warto wymienić Michała Szafrańskiego (jakoszczedzacpieniadze.pl), Edwina Zasadę (zabijgrubasa.pl), Jakuba Prószyńskiego (pijarukoksu.pl), Katarzynę Ogórek (twojediy.pl) czy Magdalenę Mirkowicz (mypinkplum.pl).

 

Tegoroczne wydarzenie skupione będzie wokół tematyki warsztatu pracy twórcy internetowego. Oprócz prelekcji organizatorzy przewidują także prezentacje narzędzi i warsztaty. Wśród prelegentów, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach znajdą się przedstawiciele tematyki kulinarnej, parentingowej, marketingowej czy technologicznej. Będą to między innymi: Katarzyna Pura (tabletowo.pl), Maria Górecka (mamygadzety.pl), Magda i Łukasz Sawa (alemeksyk.eu), Tomek Czajkowski (magicznyskladnik.pl), Mikołaj Winkiel (brand24.pl) oraz Maria Wolna-Pasek i Jakub Pasek (oczekujac.pl).

 

Blogotok to także wydarzenia towarzyszące. Po całodniowym wydarzeniu uczestnicy spotkają się na After Party, aby w jeszcze luźniejszej atmosferze podyskutować między sobą oraz z prelegentami o wyzwaniach, które przed nimi stają. Dla wszystkich, którzy po Blogotoku zostaną w Kielcach na noc w niedzielne przedpołudnie zorganizowany będzie spacer po Kielcach pokazujący uroki naszego ciekawego miasta.