Zwycięzcy rankingu Event’s Awards nagrodzeni podczas gali Events Festival

17 lutego 2017

Zwycięzcy rankingu Event’s Awards nagrodzeni podczas gali Events Festival

Pierwsza edycja Events Festivalu za nami. W Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyło się podsumowanie branży evetnowej - wydarzenie składające się z części konferencyjnej oraz uroczystej gali wręczenia nagród w rankingu Event’s Awards.

Podczas Events Festival uczestnicy mogli posłuchać praktyków w zakresie organizacji eventów największych konferencji w Polsce. Agnieszka Sadowska Adrian Martinez, Andrzej Gruszka, Marek Piasek oraz Robert Rachwał podzielili się złotymi zasadami, które każdy event menadżer powinien wziąć pod uwagę zabierając się za organizację wydarzenia. Częścią, która zwróciła szczególną uwagę uczestników była profesjonalna sejse networkingowa na szczycie wieży widokowej Centrum Kongresowego Targów Kielce. Pozwoliły one na integracje i nawiązanie wspólnej współpracy. Nie zabrakło również stoisk firm z branży eventowej.

- Bardzo się cieszę, że pierwsza edycja Events Festival ujrzała światło dzienne. Przyjechali ludzie z różnych regionów Polski. Była to pierwsza konferencja, która pozwoliła na integrację i networking na najwyższym poziomie. Słyszałam już podczas wydarzenia o nawiązaniu współpracy między uczestnikami. Sama dostałam dwie propozycje współpracy, co bardzo cieszy. Kolejna edycja będzie jeszcze ciekawsza i bogatsza o doświadczenia i wnioski z pierwszego Events Festival – podsumowuje pomysłodawczyni wydarzenia, Paulina Pięta, autorka bloga eventualnie.com.

Nagrodzeni w Targach Kielce

Głosowanie w rankingu Event’s Awards odbywało się drogą internetową do 20 stycznia 2017. Nagrody w dwóch kategoriach oraz Grand Prix zostały wręczone 16 lutego podczas gali. W kategorii eventy do 100 osób zwyciężyli organizatorzy Mobile Photo Trip oraz dzielnie walczącą z nimi Rozwijalnię Kobiet. Brawo! W kategorii eventy powyżej 100 osób zwyciężyli organizatorzy karmimypsiaki.pl Grand Prix zdobył event o największej  ilości głosów ze wszystkich kategorii – Nozbe Mobile Photo Trip. Nagrody w konkursie opiewały na sumę ponad 10 tysięcy złotych to praktyczne narzędzia, które pozwolą na podniesienie jakości oraz promocję na wyższym poziomie zwycięskich eventów. Zwycięzcy Grand Prix otrzymali również statuetkę Events Festival.

Kolejna edycja rankingu rozpocznie się już w październiku 2017 roku. Szczegóły na fanpage oraz stronie www.eventsfestival.pl