Święto branży eventowej – rusza rejestracja na Events Festival 2017

11 stycznia 2017

Święto branży eventowej – rusza rejestracja na Events Festival 2017

Events Festival, który 16 lutego odbędzie się w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie podsumowaniem 2016 roku w polskiej społeczności eventowej. Gala wręczenia Grand Prix dla eventów nominowanych do rankingu Event’s Awards, strefa wystawców oraz networking na wieży to główne punkty wydarzenia. Nadal można głosować na wydarzenia. Ruszyła także rejestracja uczestników.

Przemysł spotkań, czyli rynek eventowy w Polsce przeżywa swój złoty wiek. Liczba wydarzeń rośnie każdego roku - jak podaje Polish Convention Bureau, tylko w 2015 roku w Polsce odbyło się 33 980 eventów. Uczestnikom trudno wyselekcjonować te najlepsze i warte uwagi wydarzenia. Stąd inicjatywa autorki bloga eventualnie.com - internetowy ranking Event’s Awards.

- Events Festival to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. Wraz z zespołem młodych kreatywnych ludzi postanowiliśmy zmienić spojrzenie na branżę eventową – mówi Paulina Pięta, pomysłodawczyni Events Festivalu oraz Event’s Awards. -  Zależy nam na pokazaniu, że wyjazd poza Warszawę w celu zorganizowania eventu może okazać się strzałem w dziesiątkę. Chcę również nagrodzić i docenić najlepszych organizatorów eventów w Polsce - dodaje.

Nadal można głosować na zgłoszone do rankingu eventy, podzielone na 2 kategorie - do 100 uczestników oraz powyżej 100 uczestników.

Pełna lista wydarzeń wraz z linkiem do głosowania:

Wydarzenia do 100 uczestników

Wydarzenia powyżej 100 uczestników

Prelekcje, warsztaty, strefa expo, networking na wieży

Gala Wręczenia Grand Prix dla najlepszych eventów w Polsce nominowanych w rankingu odbędzie się podczas Events Festival, 16 lutego 2017 r. Festiwal będzie również idealną okazją do podsumowania roku eventów oraz wymiany wiedzy. Stąd rozszerzenie programu o prelekcje oraz warsztaty. W gronie prelegentów pojawi się Agnieszka Sadowska, która na co dzień stoi na czele zespołu kreatywnych i zaangażowanych ludzi wspierających psiaki w Fundacji Sarigato. Fundacja organizuje między innymi akcję karmimypsiaki.pl, w której wzięło udział już 327 557 osób . Agnieszka opowie w swoim wystąpieniu o organizacji wydarzeń charytatywnych oraz sztuce zaangażowania jak największej ilości ludzi w projekt. Kolejnych prelegentów będzie można poznać na fanpage w serwisie www.facebook.com/EventsFestival1

Organizatorzy przygotowali również program warsztatów dla osób organizujących wydarzenia. Dla firm aktywnie działających w branży eventowej powstała specjalna strefa na wieży widokowej Centrum Kongresowego Targów Kielce, na której odbędzie się profesjonalny networking.

Udział w warsztatach, prelekcjach oraz wieczornej Gali jest płatny. Właśnie ruszyła pierwsza pula biletów. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji na stronie zgłoszeniowej: http://eventsfestival.pl/zgloszenia/