Gala Finałowa Miss, Mister Ziemi Świętokrzyskiej 2016 już w sobotę!

20 maja 2016

Gala Finałowa Miss, Mister Ziemi Świętokrzyskiej 2016 już w sobotę!

Błysk reflektorów, trzy wybiegi, światło, dźwięk – trwają próby do wielkiego finału wyborów Miss, Miss Nastolatek i Mistera Ziemi Świętokrzyskiej. Gala odbędzie się w sobotę 21 maja.

Dwadzieścia cztery panie i pięciu mężczyzn pretendujących do tytułu najpiękniejszego Ziemi Świętokrzyskiej staną na trzech wybiegach Wielkiej Gali Finałowej. Galę, która rozpocznie się o 18.00.  Poprowadzą ją Kamila Drezno oraz Michał Piróg. Całe wydarzenie, którego reżyserem jest Tomasz Rowiński ze Studia Tańca i Stylu Rewanż kreuje się na widowisko godne uwagi.

Choć osobiście nie można już wziąć udziału w gali, to na www.echodnia.eu będzie można oglądać transmisję online prosto z Centrum Kongresowego.  

I niech wygra… najpiękniejszy!

Podział głównych tytułów dzieli się połowicznie na punkty z głosowania czytelników Echo Dnia oraz punkty przyznawane przez jurorów. W każdej z grup zostanie przyznany tytuł Miss i Mister Czytelników Echa Dnia (w oparciu o największą liczbę głosów Czytelników) oraz tytuł Miss/ Miss Nastolatek/ Mister Facebooka (w oparciu o największą liczbą klików na portalu facebook). Jurorzy zabiorą głos podczas finału.

Tak wyglądają przygotowania do tego uroczystego wieczoru w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Zobacz zdjęcia: