Jubileuszowy Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS udany

16 maja 2016

Jubileuszowy Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS udany

- W krótkich słowach DENTOPOLIS mogę podsumować tak: organizatorzy są zmęczeni ale zadowoleni – mówi Pani Iwona Kozieł z Wydawnictwa Esencja, które organizuje DENTOPOLIS – bardzo cieszymy się, że dopisała zwłaszcza młodsza część specjalistów, która dopiero rozpoczyna swoją drogę zawodową w stomatologii. I właśnie podczas DENSTOPOLIS poznają najnowsze trendy w ramach wielu zagadnień.

Merytorycznie o stomatologii

Zgodnie z prognozami organizatorów największym zainteresowaniem cieszył się wykład Prof. Dr Jordi MANAUTY z  Międzynarodowego Uniwersytetu Katalońskiego w Barcelonie zatytułowany: „Layers: prostota w tworzeniu doskonałej estetyki. Kompozytowe uzupełnienia warstwowe w praktyce”. Na podobną frekwencję mogli liczyć prelegenci zajmujący się endodoncją czyli tematyką leczenia kanałowego.

Na fantomach i nie tylko

Mocną stroną DENTOPOLIS są również warsztaty praktyczne. Na tych zajęciach zawsze jest komplet chętnych do poznania najnowszych technik w praktyce, podczas ćwiczeń na fantomach, specjalnych modelach albo na bloczkach treningowych. Specjalistycznym seminariom i warsztatom towarzyszyły również pokazy.

Był czas na świętowanie

DENTOPOLIS, który w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbył się po raz trzeci świętował w tym roku jubileusz 15-lecia istnienia. Z tej okazji po całym dniu merytorycznych zadań blisko 500 gości spotkało się w kieleckim GRAND HOTELU by uczcić ten jubileusz.

Zobacz zdjęcia:
Dentopolis 2016 Dentopolis 2016 Dentopolis 2016 Dentopolis 2016 Dentopolis 2016 Dentopolis 2016 Dentopolis 2016 Dentopolis 2016 Dentopolis 2016 Dentopolis 2016 Dentopolis 2016