Spotkanie ze sportowcami

8 grudnia 2015

Spotkanie ze sportowcami

Piłkarze VIVE TAURON KIELCE opowiadali o bezpieczeństwie

Pierwszego dnia projektu dzieci spotkały się z piłkarzami ręcznymi Klubu Sportowego VIVE Tauron Kielce – Manuelem Strlekiem, Mateuszem Kusiem, Denis Bunticiem, Urosem Zormanem.

Sportowcy zwrócili uwagę, że nadchodzi zima i trzeba szczególnie uważać, aby nawet zwykły spacer nie skończył się kontuzją. W krótkiej rozmowie Mateusz Kus opowiedział o początkach swojej kariery i zachęcał dzieciaki zebrane na Sali Omega do szukania swoich pasji.

Spośród ponad 400 dzieciaków zawodnicy wylosowali 15 osób, które otrzymały piłki VIVE Tauron Kielce z podpisami zawodników oraz voucher na kurs językowy w Empik School.

Dla dzieci to było niesamowite spotkanie. Każdy chciał przybić piątkę ze zwycięską drużyną. 

Fot. Patryk Ptak

 

Zobacz zdjęcia:
Spotkanie z piłkarzami VIVE TAURON KIELCE w Targach Kielce  Spotkanie z piłkarzami VIVE TAURON KIELCE w Targach Kielce  Spotkanie z piłkarzami VIVE TAURON KIELCE w Targach Kielce  Spotkanie z piłkarzami VIVE TAURON KIELCE w Targach Kielce  Spotkanie z piłkarzami VIVE TAURON KIELCE w Targach Kielce  Spotkanie z piłkarzami VIVE TAURON KIELCE w Targach Kielce  Spotkanie z piłkarzami VIVE TAURON KIELCE w Targach Kielce